Firat Cologlu İlk ve Tek Fan Sitesi - www.firatcologlu.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Firat Cologlu İlk ve Tek Fan Sitesi - www.firatcologlu.net

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Fırat Çöloğlu ve Biz Bölümü Açıklaması

4 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Fırat Çöloğlu ve Biz Bölümü Açıklaması Empty
MesajKonu: Fırat Çöloğlu ve Biz Bölümü Açıklaması   Fırat Çöloğlu ve Biz Bölümü Açıklaması Icon_minitimeC.tesi Mayıs 17, 2008 11:32 pm

Sevgili Arkadaşlar bu bölüme sadece onu sevdiğinizi değil yaşanmış veya yaşanmamış anınızı paylaşın, çok zevkli olacak.. onunla neler yapabilirsiniz.
Rüyalarınızı, Hayalleriniz, Anınızı ve daha bir çok şey yapabilirsiniz.

Evet dediğim gibi sadece onu sevdiğinizi yazmıcaksınız onu bu siteye üye olan herkes seviyor

Konu Başlıkları Seni Seviyorum, Kocacım, Sevgilim gibi Saçma Konular uyarmaksızın Çöpe Atılacaktır...İçeriğe göre konu başlığı bulun

Saygılar
fırat=selen
Üye
Üye
fırat=selen

İş/Hobiler : hobim fıratın hayallerini kurmak resimlerine bakmak müzik dinlemek pc. falan filann
Medeni Hali : bekar

MesajKonu: Geri: Fırat Çöloğlu ve Biz Bölümü Açıklaması   Fırat Çöloğlu ve Biz Bölümü Açıklaması Icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 10:59 am

tmm ilk olarak ben başlıorum bnmkisi bir hayal (keşke gerçek olsa)
şimdi mesela ben yolda yürürken fırat la çarpışıyoru yere düşüorum ondan sonra fırat beni kaldırıo ve cafeye gidelimmi die soruo bende olur bi sakıncası yok diorum ve cafeye gidioruz sonra orda cola,kahve,çay bişey içioruz ve konuşuoruz havdan sudan sonra fırat^mm bana çıkma teklifi edio ve biz çıkıoruzzz sonra yıllar geçio biz evlenioruzz çok güzel keşke gerçek olsa =)
fıRt.sonsuza
Üye
Üye

Medeni Hali : evLi çöloğlu ailesi :D

MesajKonu: Geri: Fırat Çöloğlu ve Biz Bölümü Açıklaması   Fırat Çöloğlu ve Biz Bölümü Açıklaması Icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 9:04 pm

biqün okuLda bi kıza çok kötü tokat attım...en sewdiim hoca gördü ve konu$mamıs...
öretmen:iLaydacım sorun ne?
ben..:ßiLindiq hikae hocam..fıRat
öretmen:fıRat *umu seviomu$...
ben...:haıR hocam..sewdini sanıomu$..!!!
öretmen..:iLaydacım bıraq sansın..bu senin içindeki sewgii deişTirmes..
ben...:hocam içimdeki sewgi..a$q..adı her nese buna izin vermio...
öretmen...:iLaydacım beni ii dinLE...seni uzn zmndır tanıorum..tanıdıımdan beri bölesin we hiç dei$medn...deii$miceqsnde..çünkü gözLernde bu ya$daki bi çocuqda oLamıcak bi a$q ı$ıLdısı var..ama sakın bu a$qın seni yenmesine..geLeceine engeL oLmasına izin verme..eer sen..fıRat*n saana ait oLdunu dü$ünüosan..o senndir..!!..ba$Kaları isé hiç kaLır...
ben:ama hocam..!!
öretmen:dinLé!!baq ben bu okulda büssürü sınfa giriorm..fıRatı*ı sewen büssürü örenci waR...
ben...:kim onLar..dlgndlg :@
öretmen:iLaydacm sakin oLurmsn bi dinLe..nerde kaLmıştm..büssürü örenci var ama hiç birinin gözLernde aşk $ıLtısı yok!!..
ben...:hocam içimi raatLatmaq içn sölemiosnz dimi.x((
öretmen:iLaydaaa.bnm sana yaLan söledimi hiç grdnmü..ben sana inanıorum..dierLeri gibi d$nmüorum..sen fıRat*ı sefiosun..hemde herkesden çok..
dırırırırırındırııındrıın(ziL çaLıo..)
ben...:t$kkürLer hocam..!!!
öretmen...:hadi bakaLım fıstıq ii dersLer...
~~
ho0ocam..ne diimki bn sizé..*?..eed hocam buLcam meLeimi..ozman sizé..ebedi sewgimi suncam...beni tek anLaan insansınız..öretmen oLmansa ramen...x'(
~~
meLeim baq..öretmenLer biLe farqında artıq..x'((

beni anLaan teq insan...o0o benm hocam..(:
http://firatcologlu.azbuz.com/index.jsp
sevgi_16
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Fırat Çöloğlu ve Biz Bölümü Açıklaması   Fırat Çöloğlu ve Biz Bölümü Açıklaması Icon_minitimeSalı Mayıs 20, 2008 4:05 pm

ya arkadasim bu bana birazcik atiyomusun gibi geliyo kusura bakma
elif147
Üye
Üye
elif147

MesajKonu: Geri: Fırat Çöloğlu ve Biz Bölümü Açıklaması   Fırat Çöloğlu ve Biz Bölümü Açıklaması Icon_minitimeSalı Mayıs 20, 2008 6:30 pm

ya valla az çok sallama yapmayalım
http://www.arkasiradakiler.ile.biz

Fırat Çöloğlu ve Biz Bölümü Açıklaması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-