Firat Cologlu İlk ve Tek Fan Sitesi - www.firatcologlu.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Firat Cologlu İlk ve Tek Fan Sitesi - www.firatcologlu.net

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

windows kapanış mesajları

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

windows kapanış mesajları Empty
MesajKonu: windows kapanış mesajları   windows kapanış mesajları Icon_minitimePaz Mayıs 18, 2008 5:09 pm

*Oturumunuz süresince bir hatamız olduysa affola.Şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz.Bill Gates 'İyi günler' diler.Nereye isterseniz oraya!

*Kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük,ağladık,kızdık...Ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik...
Yeni bir oturumda görüşmek üzere,Microsoft'la kalın...

*Gidiyorsun ama ya dönemezsen?
Hadi hakkını helal et,Bill Gates'in duaları senin üzerine olsun...

*Windows kapatılıyor, bu katliama sessiz kalmayın! Her gün dünyada onbinlerce windows kapatılıyor..Bunların yarısından çoğu orjinal bile değil...
Bırakın windows' lar açık kalsın...

*Bu akşam da bize ayrılan sürenin sonuna geldik...Yarın gene aynı saatte buluşmak ümidiyle, esen kalın!...

*''Kapatıyorsun ha? Tamam kapat bakalım ama bir sonraki oturumda bazı şeyler bıraktıgın gibi olmayabilir...''

*Beni böyle istediğin gibi kullanıp sonra kapatamazsın,asıl ben seni kapatıyorum.

*Bugünü de kazasız belasız atlattın.

*Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz..

*''Şimdi kapanıyorum ama,kullanırken ettiğin küfürleri anlamadım sanma..Bir dahaki oturumda sorarım ben sana..''

*Müsadenle kaçıyorum, sahip.
fırat=selen
Üye
Üye
fırat=selen

İş/Hobiler : hobim fıratın hayallerini kurmak resimlerine bakmak müzik dinlemek pc. falan filann
Medeni Hali : bekar

MesajKonu: Geri: windows kapanış mesajları   windows kapanış mesajları Icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 11:14 am

=)
SURGUNRAFETCİ
Üye
Üye
SURGUNRAFETCİ

MesajKonu: Geri: windows kapanış mesajları   windows kapanış mesajları Icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 2:49 pm

teşekkürler Very Happy
http://www.arkasiradakilerfan.net
ildeniz
Yönetici
Yönetici

MesajKonu: Geri: windows kapanış mesajları   windows kapanış mesajları Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 5:37 pm

''Şimdi kapanıyorum ama,kullanırken ettiğin küfürleri anlamadım sanma..Bir dahaki oturumda sorarım ben sana..''

muhahaha =)

windows kapanış mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası