Firat Cologlu İlk ve Tek Fan Sitesi - www.firatcologlu.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Firat Cologlu İlk ve Tek Fan Sitesi - www.firatcologlu.net

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Esege Yazik Olur

3 posters
YazarMesaj
ildeniz
Yönetici
Yönetici

Esege Yazik Olur Empty
MesajKonu: Esege Yazik Olur   Esege Yazik Olur Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 6:47 pm

Esege Yazik Olur

Nasreddin Hoca hayvanlarina agir yükler yükleyip onlara eziyet eden köylülerine iyi bir ders vermek istemis. Bir gün esegine binerek köy meydaninda dolasmaya baslamis. Isin garibi dolu bir çuvali da sirtina vurmus, öyle geziyor. Sasirip sormuslar :

- Yahu Hoca Efendi, hem esegin üzerindesin, hem çuvali sirtinda tasiyorsun. Nasil bir is bu ?

Hoca cevabi yetistirmis hemen :

- Zavalli hayvan, demis. Zaten gece gündüz demeden hizmet ediyor bana. Sirtina bindiriyor, yüklerimi tasiyor, degirmeni çeviriyor. Bu kadar hizmetlerinden sonra dolu çuvali da ona yüklemek istemedim. Bu yüzden ben vurdum sirtima.
by_pislick
Üye
Üye
by_pislick

İş/Hobiler : Öğrenci/Rap
Medeni Hali : Bekar

Esege Yazik Olur Empty
MesajKonu: Geri: Esege Yazik Olur   Esege Yazik Olur Icon_minitimePerş. Mayıs 22, 2008 12:09 am

Paylaştığın için saoll...
http://www.firatcologlu.net
serseri_gonlum
Admine
Admine
serseri_gonlum

Medeni Hali : efkarlıı... :P

Esege Yazik Olur Empty
MesajKonu: Geri: Esege Yazik Olur   Esege Yazik Olur Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 10:17 pm

teşkürlerr... =)

Esege Yazik Olur
1 sayfadaki 1 sayfası